Akcja zakończona!

Pragniemy poinformować, że akcja
Fatimski Cud – Poznaj Świadków Cudu Słońca została zakończona.

Za pośrednictwem tej strony książkę zamówiły 3494 osoby. Bardzo cieszymy się, że na przestrzeni lat publikacja autorstwa znanego katolickiego dziennikarza Johna M. Hafferta trafiła do tak wielu polskich domów. W tym miejscu zapraszamy na naszą stronę internetową PiotrSkarga.pl, gdzie mogą być Państwo na bieżąco z aktualną działalnością Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi.
Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o objawieniach w Fatimie, lub wspierać nas w dziele propadowania Orędzia Fatimskiego, zapraszamy do odwiedzenia strony jubileusz.fatima.pl.
Strumienie deszczu ustały, chmury rozpierzchły się, a oczom ludzi ukazało się ogromne słońce. Najświętsza Maryja Panna dała znak, potwierdzając prawdziwość swojego przesłania tysiącom wiernych, stali się oni Świadkami Cudu Słońca. Te niezwykłe wydarzenia miały miejsce 13 października 1917 roku w Fatimie.
Zamów książkę: Świadkowie Cudu Słońca
Matka Boża zapewniła wiernych zgromadzonych na Fatimskim Wzgórzu, że wyprosi im u Swego Syna wiele łask.
Cud Słońca sprawił, że miliony osób powróciło do Boga.
Czy znasz tajemnice przekazane w Fatimie przez Matkę Bożą? Czy chcesz poznać historię Cudu Słońca? Czy pragniesz otrzymać różaniec wykonany z okazji jubileuszu Objawień Fatimskich?
Zamów książkę Świadkowie Cudu Słońca, która jest najwierniejszym świadectwem troski, jaką otacza nas Najświętsza Maryja Panna. Z książką otrzymasz od nas dar w postaci pięknego różańca, wykonanego specjalnie dla uczczenia jubileuszu objawień w Fatimie.
Książka została napisana przez znanego katolickiego dziennikarza Johna M. Hafferta. Nie zawiera męczących teorii ani spekulacji, lecz obiektywnie relacjonuje fakty.
Poznaj niesamowite historie świadków Fatimskiego Cudu.


DOŁĄCZ DO MILIONÓW WIERNYCH GŁOSZĄCYCH
ORĘDZIE FATIMSKIEJ PANI
Zamawiam szt. książki Świadkowie Cudu Słońca (jej koszt to 9 zł za 1 egz.),
z którym otrzymam jako prezent jubileuszowy różaniec.
Stowarzyszenie pokrywa koszty wysyłki.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną.
 
 
"Świadkowie Cudu Słońca" to inicjatywa Stowarzyszenia im. Ks. Piotra Skargi, ul. Augustiańska 28, 31-064 Kraków